Sukcesy

Najnowsze osiągnięcia UKS Alfa Wilkowice:

 

IX Międzynarodowy Turniej Pod Wawelem
i Puchar Polski w Skokach Na Trampolinie, Ścieżce i PMT
25-27.03.2022 w Krakowie

W skokach na trampolinie:
1. miejsce w kl. III chłopców – Filip Procner
3. miejsce w kl. I dziewcząt – Urszula Kulik
9. miejsce w kl. II chłopców – Maksymilian Dominiak
13. miejsce w kl. III dziewcząt – Hanna Stawowczyk
13. miejsce w kl. II chłopców – Kacper Kubinek
15. miejsce w kl. III dziewcząt – Zuzanna Filipek
18. miejsce w kl. III dziewcząt – Wiktoria Kos

W skokach na podwójnej mini trampolinie:
1. miejsce w kl. II chłopców – Maksymilian Dominiak
1. miejsce w kl. III chłopców – Filip Procner
3. miejsce w kl. III dziewcząt – Wiktoria Kos
4. miejsce w kl. II chłopców – Kacper Kubinek
5. miejsce w kl. III dziewcząt – Hanna Stawowczyk
7. miejsce w kl. III dziewcząt – Zuzanna Filipek

W skokach na ścieżce:
4. miejsce w kl. I dziewcząt – Alicja Stanclik

 

Puchar Polski – kwalifikacje do OOM
12.03.2022 w Poznaniu

W skokach na trampolinie:
1. miejsce w kl. III chłopców – Filip Procner
13. miejsce w kl. młodzieżowej dziewcząt – Kinga Gołek
20. miejsce w kl. III dziewcząt – Hanna Stawowczyk
21. miejsce w kl. młodzieżowej dziewcząt – Jagoda Łaciak
33. miejsce w kl. III dziewcząt – Zuzanna Filipek
46. miejsce w kl. III dziewcząt – Wiktoria Kos

 

 

Ogólnopolski Turniej „Młode Talenty” 13.11.2021 w Olkuszu

Skoki na podwójnej mini-trampolinie:

  1. miejsce w kl. III chłopców – Filip Procner
  2. miejsce w kl. III chłopców – Kacper Kubinek
  3. miejsce w kl. II chłopców – Maksymilian Dominiak

Skoki na trampolinie:

  1. miejsce w kl. III chłopców – Kacper Kubinek
  2. miejsce w kl. III chłopców – Filip Procner
  3. miejsce w kl. II chłopców – Maksymilian Dominiak
  4. miejsce w kl. III dziewcząt – Wiktoria Kos
  5. miejsce w kl. III dziewcząt – Hanna Stawowczyk

Otwarte Mistrzostwa Małopolski 6.11.2021 w Libiążu

Skoki synchroniczne na trampolinie:

  1. miejsce w kl. III dziewcząt – Wiktoria Kos i Hania Stawowczyk

Skoki indywidualne na trampolinie:

  1. miejsce w kl. III chłopców – Franciszek Śpiewak
  2. miejsce w kl. „pierwszy krok” dziewcząt – Jagoda Łaciak
  3. miejsce w kl. III dziewcząt – Wiktoria Kos
  4. miejsce w kl. III dziewcząt – Hania Stawowczyk
  5. miejsce w kl. młodzieżowej dziewcząt – Kinga Gołek
  6. miejsce w kl. III dziewcząt – Zuzanna Filipek

Mistrzostwa  Polski Juniorów Młodszych 30-31.10.2021 w Wilkowicach

W skokach na ścieżce:

  1. miejsce w kl. III chłopców – Filip Procner

W skokach na podwójnej mini-trampolinie:

  1. miejsce w kl. III chłopców – Filip Procner
  2. miejsce w kl. II chłopców – Maksymilian Dominiak
  3. miejsce w kl. III chłopców – Kacper Kubinek
  4. miejsce w kl. III chłopców – Franciszek Śpiewak

W skokach drużynowych na trampolinie:

  1. miejsce w kl. III chłopców – Kacper Kubinek, Franciszek Śpiewak i Filip Procner
  2. miejsce w kl. III dziewcząt – Zuzanna Filipek, Wiktoria Kos, Hanna Stawowczyk.
  1. miejsce w kategorii klubowej w skokach na PMT – UKS Alfa Wilkowice
  1. Międzynarodowy Turniej w Jabloncu 9.10.2021
  1. miejsce w kl. III chłopców w skokach na trampolinie – jako reprezentant Polskiej Kadry Narodowej – Filip Procner

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2.10.2021 w Katowicach

W skokach indywidualnych na trampolinie:

  1. miejsce w kl. młodzieżowej – Kinga Gołek
  2. miejsce w kl. młodzieżowej – Jagoda Łaciak

Mistrzostwa Polski Juniorów 18-19.09.2021 w Poznaniu

W skokach synchronicznych na trampolinie:

  1. miejsce w kl. I dziewcząt – Urszula Kulik i Karolina Fabirkiewicz

W skokach indywidualnych na trampolinie:

  1. miejsce w kl. I dziewcząt – Urszula Kulik
  2. miejsce w kl. I dziewcząt – Karolina Fabirkiewicz

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych Łódzkie 2021

Skoki na trampolinie 19.06.2021 w Olkuszu

 

  1. miejsce w kl. III chłopców – Filip Procner

 

Mistrzostwa Polski Seniorów 13.06.2021 w Poznaniu

W skokach na ścieżce:

  1. miejsce w kl. I dziewcząt – Alicja Stanclik

W skokach indywidualnych na trampolinie:

  1. miejsce w kl. I dziewcząt – Urszula Kulik
  2. miejsce w kl. I dziewcząt – Karolina Fabirkiewicz

Podczas II Gali Sportu Gminy Wilkowice 31 maja 2021 r.:

– trener Janusz Kruk został zwycięzcą kategorii Trener Roku 2020!

Maksymilian Dominiak został nominowany w kategorii Talent Sportowy Roku,

– duet w składzie: Urszula Kulik i Karolina Fabirkiewicz uzyskał nominację w kategorii Drużyna Sportowa Roku.

Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej również nagrodziło sportowców wyróżniających się w roku 2020. W tym zaszczytnym gronie znalazło się pięciu zawodników UKS Alfa Wilkowice:

Urszula Kulik, Karolina Fabirkiewicz, Filip Procner, Maksymilian Dominiak, Kacper Kubinek, a Uczniowski Klub Sportowy ALFA Wilkowice znalazł się wśród 12 wyróżnionych klubów z terenu Powiatu Bielskiego.

Puchar Polski Juniora Młodszego 6.06.2021 we Wrocławiu (2. kwalifikacje do OOM)

W skokach na ścieżce:

1.miejsce w kl. III chłopców – Filip Procner

W skokach indywidualnych na trampolinie:

2. miejsce w kl. III chłopców – Filip Procner

21. miejsce w kl. III chłopców – Kacper Kubinek

25. miejsce w kl. III dziewcząt – Wiktoria Kos

38. miejsce w kl. III dziewcząt – Hanna Stawowczyk

Puchar Polski Juniora Młodszego 22.05.2021 w Jaworze (1. kwalifikacje do OOM)

W skokach indywidualnych na trampolinie:

1. miejsce w kl. III chłopców – Filip Procner

19. miejsce w kl. III chłopców – Kacper Kubinek

28. miejsce w kl. II dziewcząt – Lea Wajdzik

32. miejsce w kl. III dziewcząt – Hanna Stawowczyk

40. miejsce w kl. III dziewcząt – Wiktoria Kos

 

Puchar Polski 19-21.03.2021 w Krakowie

W skokach na ścieżce:

  1. miejsce w kl. I dziewcząt – Alicja Stanclik

W skokach na trampolinie:

  1. miejsce w kl. I dziewcząt – Urszula
  2. miejsce w kl. I dziewcząt – Karolina Fabirkiewicz

Międzynarodowy Turniej pod Wawelem 19-21.03.2021 w Krakowie

W skokach na trampolinie:

  1. miejsce w kl. III chłopców – Filip Procner
  2. miejsce w kl. III chłopców – Kacper Kubinek
  3. miejsce w kl. II chłopców – Maksymilian Dominiak
  4. miejsce w kl. II dziewcząt – Lea Wajdzik
  5. miejsce w kl. III dziewcząt – Zuzanna Filipek
  6. miejsce w kl. III dziewcząt – Hanna Stawowczyk

W skokach na podwójnej mini-trampolinie:

  1. miejsce w kl. III chłopców – Kacper Kubinek

W skokach na scieżce:

  1. miejsce w kl. III chłopców – Filip Procner

 

Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w skokach na trampolinie, ścieżce i DMT
w dniach 5-6.12.2020 w Zielonej Górze:
Skoki na ścieżce:
I miejsce w kl. III chłopców – Filip Procner
I miejsce w kl. III chłopców – Maksymilian Dominiak
IX miejsce w kl. III chłopców – Kacper Kubinek
XII miejsce w kl. II dziewcząt – Alicja Stanclik
Skoki synchroniczne na trampolinie:
II miejsce w kl. II dziewcząt – Urszula Kulik i Karolina Fabirkiewicz
IV miejsce w kl. III chłopców – Maksymilian Dominiak i Filip Procner
Skoki na double mini trampolinie:
II miejsce w kl. III chłopców – Kacper Kubinek
Skoki na trampolinie klasyfikacja drużynowa:
IV miejsce w kl. III chłopców – Maksymilian Dominiak, Filip Procner, Kacper Kubinek
VIII miejsce w kl. II dziewcząt – Urszula Kulik, Karolina Fabirkiewicz, Lea Wajdzik
Klasyfikacja klubowa:
II miejsce w kat. województw – województwo śląskie
III miejsce w kat. klubowej w skokach na ścieżce – UKS Alfa Wilkowice
V miejsce w kat. klubowej w skokach na trampolinie – UKS Alfa Wilkowice
zobacz występy:

 

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych 6.11.2020 w Białej Podlaskiej

w skokach na trampolinie dziewcząt w kl. II:
III miejsce – Urszula Kulik

w skokach na ścieżce chłopców w kl. III:
VII miejsce – Filip Procner
VIII miejsce – Maksymilian Dominiak

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM) oraz Puchar Prezesa Śląskiego Związku Akrobatyki Sportowej 10.10.2020 w Mikołowie

w Pucharze Prezesa ŚZAS:
1 miejsce w kl. III – Wajdzik Lea
1 miejsce w kl. III – Dominiak Maksymilian
2 miejsce w kl. III – Procner Filip
4 miejsce w kl. III – Kubinek Kacper

w MMM w skokach indywidualnych:
1 miejsce w kl. młodzieżowej – Stawowczyk Hania
2 miejsce w kl. młodzieżowej – Filipek Zuzanna
3 miejsce w kl. młodzieżowej – Kos Wiktoria
5 miejsce w kl. młodzieżowej – Setla Milena
1 miejsce w kl. młodzieżowej – Śpiewak Franciszek

w MMM w skokach synchronicznych:
1 miejsce w kl. młodzieżowej – Kos W., Stawowczyk H.
2 miejsce w kl. młodzieżowej – Filipek Z., Setla M.

 

Otwarte Mistrzostwa Małopolski 27.09.2020 w Libiążu

dziewczęta, w skokach indywidualnych:
1 miejsce w kl. II – Fabirkiewicz Karolina
4 miejsce w kl. II – Kulik Urszula
4 miejsce w kl. III – Wajdzik Lea
2 miejsce w kl. młodzieżowej – Stawowczyk Hania
5 miejsce w kl. młodzieżowej – Kos Wiktoria
7 miejsce w kl. młodzieżowej – Filipek Zuzia
10 miejsce w kl. młodzieżowej – Setla Milena

chłopcy, w skokach indywidualnych:
3 miejsce w kl. II – Zawadzki Maksymilian
1 miejsce w kl. III – Dominiak Maksymilian
2 miejsce w kl. III – Procner Filip
3 miejsce w kl. III – Kubinek Kacper

w skokach synchronicznych:
1 miejsce w kl. II – Fabirkiewicz K., Kulik U.
2 miejsce w kl. młodzieżowej – Setla M., Filipek Z.
3 miejsce w kl. młodzieżowej – Kos W., Stawowczyk H.

w skokach na ścieżce:
3 miejsce w kl. III – Procner Filip
7 miejsce w kl. III – Dominiak Maksymilian

 

Otwarte Mistrzostwa Małopolski 24.11.2019

skoki na ścieżce:
I miejsce – kl. młodzieżowa chłopców
III miejsce – kl. III chłopców
X miejsce – kl. II dziewcząt
skoki na trampolinie:
II miejsce – kl. II dziewcząt
VII miejsce – kl. II dziewcząt
XI miejsce – kl. II dziewcząt
XV miejsce – kl. III dziewcząt
XIV miejsce – kl. młodzieżowa dziewcząt
XVI miejsce – kl. młodzieżowa dziewcząt
XVII miejsce – kl. młodzieżowa dziewcząt
IV miejsce – kl. II chłopców
II miejsce – kl. III chłopców
VI miejsce – kl. III chłopców
II miejsce – kl. młodzieżowa chłopców

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w skokach na ścieżce i trampolinie 10.2019

I miejsce indywidualnie – kl. młodzieżowa chłopców
II miejsce indywidualnie – kl. młodzieżowa chłopców
IV miejsce indywidualnie – kl. młodzieżowa chłopców
IV miejsce indywidualnie – kl. młodzieżowa dziewcząt
Zwycięstwo Pucharu Prezesa Śląskiego Związku Akrobatyki Sportowej

Ogólnopolskie Zawody „Młode Talenty” – Kraków 10.2019
VIII miejsce indywidualnie – kl. III dziewcząt

po dwóch etapach eliminacji (Poznań, Zielona Góra) 03-04.2019 – kwalifikacja do finału OOM
Otwarta Olimpiada Młodzieży w sportach halowych – Trampolina – Kraków 06.2019

18 miejsce w finale indywidualnie – kl. II dziewcząt

Międzynarodowy Turniej Pod Wawelem – Kraków 04.2019

2 miejsce indywidualnie – kl. II dziewcząt
5 miejsce indywidualnie – kl. III chłopców

Otwarte Mistrzostwa Małopolski 11.2018

1 miejsce skoki synchroniczne dziewcząt – kl. III
1 miejsce skoki synchroniczne chłopców – kl. młodzieżowa

1 miejsce indywidualnie – kl. III dziewcząt
2 miejsce indywidualnie – kl. młodzieżowa dziewcząt
1 miejsce indywidualnie – kl. młodzieżowa chłopców
3 miejsce indywidualnie – kl. młodzieżowa chłopców
4 miejsce indywidualnie – kl. III chłopców

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Skokach na Trampolinie 10.2018

1 miejsce – kl. III dziewcząt
2 miejsce – kl. III dziewcząt
4 miejsce – kl. młodzieżowa dziewcząt
2 miejsce – kl. III chłopców
3 miejsce – kl. młodzieżowa chłopców
4 miejsce – kl. młodzieżowa chłopców

Ogólnopolski Turniej Trampoliny w Jaworze 10.2018

5 miejsce indywidualnie – kl. III dziewcząt
10 miejsce indywidualnie – kl. III dziewcząt
6 miejsce indywidualnie – kl. III chłopców

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Skokach na Trampolinie 06.2017

8 miejsce w finale synchronu kobiet – kl. III

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Skokach na Trampolinie 09.2017

1 miejsce  – kl. III dziewcząt
2 miejsce – kl. III dziewcząt
3 miejsce – kl. młodzieżowa dziewcząt
2 miejsce – kl. III chłopców
3 miejsce – kl. młodzieżowa chłopców

Otwarte Mistrzostwa Małopolski 11.2017

2 miejsce skoki synchroniczne kobiet – kl III
3 miejsce indywidualnie – kl. młodzieżowa

Mistrzostwach Miasta Bielska-Białej Szkół Podstawowych w Gimnastyce Sportowej

1 miejsce drużynowo dziewcząt – SP nr 1 Wilkowice 2017, 2018
1 miejsce indywidualnie dziewcząt
3 miejsce indywidualnie dziewcząt
1 miejsce indywidualnie chłopców
2 miejsce indywidualnie chłopców

Do Kadry Wojewódzkiej w Skokach na Trampolinie zakwalifikowało się pięciu zawodników UKS ALFA Wilkowice!