Sukcesy

Najważniejsze osiągnięcia UKS Alfa Wilkowice:

Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w skokach na trampolinie, ścieżce i DMT
w dniach 5-6.12.2020 w Zielonej Górze:
Skoki na ścieżce:
I miejsce w kl. III chłopców – Filip Procner
I miejsce w kl. III chłopców – Maksymilian Dominiak
IX miejsce w kl. III chłopców – Kacper Kubinek
XII miejsce w kl. II dziewcząt – Alicja Stanclik
Skoki synchroniczne na trampolinie:
II miejsce w kl. II dziewcząt – Urszula Kulik i Karolina Fabirkiewicz
IV miejsce w kl. III chłopców – Maksymilian Dominiak i Filip Procner
Skoki na double mini trampolinie:
II miejsce w kl. III chłopców – Kacper Kubinek
Skoki na trampolinie klasyfikacja drużynowa:
IV miejsce w kl. III chłopców – Maksymilian Dominiak, Filip Procner, Kacper Kubinek
VIII miejsce w kl. II dziewcząt – Urszula Kulik, Karolina Fabirkiewicz, Lea Wajdzik
Klasyfikacja klubowa:
II miejsce w kat. województw – województwo śląskie
III miejsce w kat. klubowej w skokach na ścieżce – UKS Alfa Wilkowice
V miejsce w kat. klubowej w skokach na trampolinie – UKS Alfa Wilkowice
zobacz występy:

 

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych 6.11.2020 w Białej Podlaskiej

w skokach na trampolinie dziewcząt w kl. II:
III miejsce – Urszula Kulik

w skokach na ścieżce chłopców w kl. III:
VII miejsce – Filip Procner
VIII miejsce – Maksymilian Dominiak

 

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM) oraz Puchar Prezesa Śląskiego Związku Akrobatyki Sportowej 10.10.2020 w Mikołowie

w Pucharze Prezesa ŚZAS:
1 miejsce w kl. III – Wajdzik Lea
1 miejsce w kl. III – Dominiak Maksymilian
2 miejsce w kl. III – Procner Filip
4 miejsce w kl. III – Kubinek Kacper

w MMM w skokach indywidualnych:
1 miejsce w kl. młodzieżowej – Stawowczyk Hania
2 miejsce w kl. młodzieżowej – Filipek Zuzanna
3 miejsce w kl. młodzieżowej – Kos Wiktoria
5 miejsce w kl. młodzieżowej – Setla Milena
1 miejsce w kl. młodzieżowej – Śpiewak Franciszek

w MMM w skokach synchronicznych:
1 miejsce w kl. młodzieżowej – Kos W., Stawowczyk H.
2 miejsce w kl. młodzieżowej – Filipek Z., Setla M.

 

Otwarte Mistrzostwa Małopolski 27.09.2020 w Libiążu

dziewczęta, w skokach indywidualnych:
1 miejsce w kl. II – Fabirkiewicz Karolina
4 miejsce w kl. II – Kulik Urszula
4 miejsce w kl. III – Wajdzik Lea
2 miejsce w kl. młodzieżowej – Stawowczyk Hania
5 miejsce w kl. młodzieżowej – Kos Wiktoria
7 miejsce w kl. młodzieżowej – Filipek Zuzia
10 miejsce w kl. młodzieżowej – Setla Milena

chłopcy, w skokach indywidualnych:
3 miejsce w kl. II – Zawadzki Maksymilian
1 miejsce w kl. III – Dominiak Maksymilian
2 miejsce w kl. III – Procner Filip
3 miejsce w kl. III – Kubinek Kacper

w skokach synchronicznych:
1 miejsce w kl. II – Fabirkiewicz K., Kulik U.
2 miejsce w kl. młodzieżowej – Setla M., Filipek Z.
3 miejsce w kl. młodzieżowej – Kos W., Stawowczyk H.

w skokach na ścieżce:
3 miejsce w kl. III – Procner Filip
7 miejsce w kl. III – Dominiak Maksymilian

 

Otwarte Mistrzostwa Małopolski 24.11.2019

skoki na ścieżce:
I miejsce – kl. młodzieżowa chłopców
III miejsce – kl. III chłopców
X miejsce – kl. II dziewcząt
skoki na trampolinie:
II miejsce – kl. II dziewcząt
VII miejsce – kl. II dziewcząt
XI miejsce – kl. II dziewcząt
XV miejsce – kl. III dziewcząt
XIV miejsce – kl. młodzieżowa dziewcząt
XVI miejsce – kl. młodzieżowa dziewcząt
XVII miejsce – kl. młodzieżowa dziewcząt
IV miejsce – kl. II chłopców
II miejsce – kl. III chłopców
VI miejsce – kl. III chłopców
II miejsce – kl. młodzieżowa chłopców

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w skokach na ścieżce i trampolinie 10.2019

I miejsce indywidualnie – kl. młodzieżowa chłopców
II miejsce indywidualnie – kl. młodzieżowa chłopców
IV miejsce indywidualnie – kl. młodzieżowa chłopców
IV miejsce indywidualnie – kl. młodzieżowa dziewcząt
Zwycięstwo Pucharu Prezesa Śląskiego Związku Akrobatyki Sportowej

Ogólnopolskie Zawody „Młode Talenty” – Kraków 10.2019
VIII miejsce indywidualnie – kl. III dziewcząt

po dwóch etapach eliminacji (Poznań, Zielona Góra) 03-04.2019 – kwalifikacja do finału OOM
Otwarta Olimpiada Młodzieży w sportach halowych – Trampolina – Kraków 06.2019

18 miejsce w finale indywidualnie – kl. II dziewcząt

Międzynarodowy Turniej Pod Wawelem – Kraków 04.2019

2 miejsce indywidualnie – kl. II dziewcząt
5 miejsce indywidualnie – kl. III chłopców

Otwarte Mistrzostwa Małopolski 11.2018

1 miejsce skoki synchroniczne dziewcząt – kl. III
1 miejsce skoki synchroniczne chłopców – kl. młodzieżowa

1 miejsce indywidualnie – kl. III dziewcząt
2 miejsce indywidualnie – kl. młodzieżowa dziewcząt
1 miejsce indywidualnie – kl. młodzieżowa chłopców
3 miejsce indywidualnie – kl. młodzieżowa chłopców
4 miejsce indywidualnie – kl. III chłopców

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Skokach na Trampolinie 10.2018

1 miejsce – kl. III dziewcząt
2 miejsce – kl. III dziewcząt
4 miejsce – kl. młodzieżowa dziewcząt
2 miejsce – kl. III chłopców
3 miejsce – kl. młodzieżowa chłopców
4 miejsce – kl. młodzieżowa chłopców

Ogólnopolski Turniej Trampoliny w Jaworze 10.2018

5 miejsce indywidualnie – kl. III dziewcząt
10 miejsce indywidualnie – kl. III dziewcząt
6 miejsce indywidualnie – kl. III chłopców

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Skokach na Trampolinie 06.2017

8 miejsce w finale synchronu kobiet – kl. III

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Skokach na Trampolinie 09.2017

1 miejsce  – kl. III dziewcząt
2 miejsce – kl. III dziewcząt
3 miejsce – kl. młodzieżowa dziewcząt
2 miejsce – kl. III chłopców
3 miejsce – kl. młodzieżowa chłopców

Otwarte Mistrzostwa Małopolski 11.2017

2 miejsce skoki synchroniczne kobiet – kl III
3 miejsce indywidualnie – kl. młodzieżowa

Mistrzostwach Miasta Bielska-Białej Szkół Podstawowych w Gimnastyce Sportowej

1 miejsce drużynowo dziewcząt – SP nr 1 Wilkowice 2017, 2018
1 miejsce indywidualnie dziewcząt
3 miejsce indywidualnie dziewcząt
1 miejsce indywidualnie chłopców
2 miejsce indywidualnie chłopców

Do Kadry Wojewódzkiej w Skokach na Trampolinie zakwalifikowało się pięciu zawodników UKS ALFA Wilkowice!