Treningi

Zajęcia zostają wznowione od 5 września według planu z zeszłego roku.

Zapisy nowych uczestników prowadzi trener Janusz Kruk – prosimy o kontakt telefoniczny: 661 906 343.

Przypominamy – wszystkie dzieci zapisane do klubu w poprzednich latach nadal są członkami UKS ALFA Wilkowice i nie muszą wypełniać nowych deklaracji.

 


Treningi na trampolinach, ścieżce i double mini trampolinie odbywają się

w Sp nr1 w Wilkowicach, ul. Kościelna 10

Obowiązuje strój sportowy, na ścieżce ćwiczymy boso, na trampolinach w BIAŁYCH skarpetkach.

Składki członkowskie płatne na konto: 25 1090 2590 0000 0001 3591 1097
do dnia 10 bieżącego miesiąca w wysokości:
200 zł / miesięcznie,
drugie dziecko (rodzeństwo): 150 zł / mies., trzecie: 100 zł / mies.

„Wpisowe” 100 zł

Udział w zajęciach na podstawie deklaracji członkowskiej (druki dostępne tutaj).

 

Kadra trenerska w kolejności ze zdjęcia: Zofia Wajdzik, Galina Lebedeva, Janusz Kruk

Zofia Wajdzik

Ukończyła Uniwersytet Śląski w Katowicach z tytułem mgr pedagogiki, studium podyplomowe na Uniwersytecie Opolskim w zakresie gimnastyki korekcyjnej w 2000 r., studia podyplomowe na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, szkolenie Polskiego Związku Gimnastycznego „Metodyka nauczania skoków na trampolinie”. Nauczycielka wychowania fizycznego z wieloletnim doświadczeniem.

Galina Lebedeva

Mistrzyni Świata, 4-krotna Mistrzyni Europy, wielokrotna medalistka Pucharu Świata w skokach na trampolinie. W latach 1992-2005 czołowa reprezentantka Białorusi w skokach na trampolinie. Ukończyła Uczelnię Rezerwy Olimpijskiej w Witebsku o specjalizacji wychowanie fizyczne uzyskując kwalifikacje trenera skoków na trampolinie. Ukończyła również Witebski Uniwersytet Państwowy w specjalności wychowanie fizyczne i sport uzyskując kwalifikacje nauczyciela wychowania fizycznego. Od 2007 r. do 2020 r. pracowała jako trenerka metodyczna w Białoruskim Centrum Szkolenia Olimpijskiego w Sportach Gimnastycznych. Od sierpnia 2021 r. jest trenerką skoków na trampolinie w Uczniowskim Klubie Sportowym ALFA Wilkowice.

Galina Lebedeva – wyniki

Galina Lebedeva – film z zawodów

Janusz Kruk

Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku w zakresie wychowania fizycznego – specjalność trenerska, uzyskał tytuł Trenera II Klasy w gimnastyce sportowej. Był trenerem kadry juniorów w akrobatyce sportowej. Wielokrotnie jego zawodnicy zdobywali medale Mistrzostw Polski zarówno w akrobatyce sportowej, jak i skokach na trampolinie, skokach na ścieżce oraz skokach na podwójnej mini-trampolinie. W roku 2021 i 2022 osiągnęli również spektakularne sukcesy na arenie międzynarodowej (srebrny medal w Jabloncu, dwa złote medale w Portugalii, złoty medal w Cottbus). Od 2022 roku pełni funkcję wiceprezesa ds. trampoliny Polskiego Związku Gimnastycznego.